BASINDA BİZ


Samsun Haber - Samsun'da 1972 yılından bu yana  sağlık, inşaat ve hizmet sektörlerinden faaliyet gösteren Uludoğan Group, yeni projeleri 'Alaturka Kule'nin lansmanını Sheraton Otel'de düzenlenen muhteşem organizasyonla yaptı. İnşaat sektöründe lüks, konfor ve kaliteyi buluşturan Alaturka Kule Projesi, adının da yansıttığı gibi Osmanlı'nın geniş va rahat mimarisiyle Avrupa'nın konforunu birleştiriyor.

Samsun iş ve siyaset dünyasının oldukça ilgi gösterdiği Alaturka Kule Projesi'nin lansman toplantısının moderatörlüğünü gerçekleştiren Samsun Genç İşadamları Derneği(SAMGİAD) Başkanı ve Empati Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, "Bu güzel açılışın moderatörlüğünü yaptığım için çok mutluyum. Koray Uludoğan Samsun’da muhteşem bir yatırıma daha imza atmak üzere kollarını sıvadı. Ayrıcalıkları alışkanlık haline getirdiğimiz Alaturka Kule’nin 80 tane dairesine birbirinden kıymetli 80 ailenin yerleşimini kutlayacağımız bir gündeyiz" dedi.

45 YILLIK TECRÜBE
Alaturka Kule'nin, 45 yıllık 'Uludoğan' kalite, tecrübe ve birikiminin ürünü olduğunu belirten Uludoğan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Koray Uludoğan, "Alaturka Kule Projesi Türkiye'de bir çekim merkezi olan Atakum Bölgesi sırtlarında yükseliyor. Dairelerin tamamı deniz manzaralı. 200 ile 260 metrekarede değişen 80 dairemiz var" dedi. 'DİKKAT ÇEKEN DETAY LOFT DOBLEX' Dublex loft dairelerin projenin en dikkat çekici tarafı olduğunun altını çizen Uludoğan, "20 ile 28'nci katlar arasında 10 tane, bahçede ise 2 tane olmak üzere 12 tane Loft Dublex yapıyoruz. Bunlar isminden de belli olacağı gibi 'Alaturka' Avrupa'nın, Osmanlı'nın geniş ve rahat mimarisinden etkilenmesi anlamına geliyor. Bunları da yansıtan teraslar ve yüksek tavanları içeriyor" diye konuştu. 
 

Yukarı