SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

ALATURKA KULE'de size sunulan ayrıcalıklar sayesinde yaşamınız artık daha kolay ve keyifli hale gelecek. Şehrin ulaşılabilir lüks yüzü Alaturka kule size, özel güvenlik sistemleri, özel otopark, 24 saat teknik destek, parmak izi okuma sistemi gibi birçok ayrıcalık sunuyor. 
Biz sizin güvenliğiniz ve konforunuz için düşündük, tasarladık ve hayata geçirdik.
Ayrıcalıklı ve keyifli bir yaşam alanının keyfini çıkarmanız dileğiyle...

PARMAK İZİ SİSTEMİ VE ŞİFRELİ GİRİŞ

Sitenize girişlerde özel parmak izi okuma sistemi sayesinde güvendesiniz. Size özel parmak izinizi kullanarak istediğiniz saatte güvenli bir şekilde sitenize girebileceksiniz. Site sakinleri dışında parmak izi sistemini kimsenin çalıştıramayacağından emin olabilirsiniz.
Bunun dışında girişlerde kendinize özel şifrenizi de kullanabilirsiniz.

 

24 SAAT ÖZEL GÜVENLİK

Sitenizin kapısında 24 saat görevde olan güvenlikler her an sizler için bekliyor olacak.

ÖZEL ATLAMA SENSÖRÜ

Sitenizin güvenlik demirlerine takılan özel sensörler sayesinde belirli bir vakitten sonra eğer güvenlik demirlerinden atlanırsa alarmlar devreye girecek. Merak etmeyin bu sitede sizin ve evinizin güvenliğini en ince ayrıntısına kadar düşündük.    

OTOPARK / OTOMOBİL BAKIM MERKEZİ

Sizin için özel tasarlanan otoparkta her daire için 2 araçlık ve misafirleriniz için toplam 170 araçlık açık ve kapalı alan bulunmakta. Bunun dışında otomobil hobi bakım merkezi sayesinde otomobilinizin bakımı için uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Bu sitede her şey sizin konforunuz için özel olarak düşünüldü.

 

TEKNİK SERVİS

Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunla ilgili yardım alabilmeniz için teknik servis yetkililerimiz 7/24 telefonun diğer ucunda sizler için bekliyor olacak.

    

YERDEN ISITMA

Yerden ısıtma sistemi sayesinde hem yakıt tasarrufu yapacaksınız hem de petek kullanılmayan bir sistem olduğu için eşyalarınızı gönlünüzce yerleştirebileceksiniz. Evinizin her yerinin sıcacık olması soğuk kış günlerinde sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak.

KİLER

Fazlalık eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir kileriniz var. Konforunuz için her ayrıntıyı ince ince düşündük. Her daire için birer kiler yaptık.

 

Top